DEĞİŞİM & İADE

İADE VE DEĞİŞİMLER

 

•    Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 0 532 330 58 77 nolu telefonu aramanız veya [email protected]'a konu ile iligli bir mail atmanız olacaktır. Müşteri servisimiz iade etmek istediğiniz ürünü ücretsiz bir şekilde Aras kargo servisi ile kapınızdan aldırtacaktır. (covid 19 döneminde maalesef bu hizmet Kargo firmalar tarafından sağlanamıyor) Çünkü komonoturkiye.com 'da iade, satın almaktan daha kolaydır.

•    Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 30 gün boyunca değişim hakkınız bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak [email protected] 'a mail atabilir veya 0 532 330 58 77 no'lu telefondan bize ulaşarak paketinizi ücretsiz kargo ile kapınızdan aldırtabilirsiniz ve istediğiniz diğer bir ürün ile değişimini sağlayabilirsiniz. Çünkü tradashop.com 'da değişim, satın almaktan daha kolaydır.

•    Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer komonoturkiye.com 'dan aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 30 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak [email protected] 'a mail atabilir veya 0 532 330 58 77 no'lu telefondan bize ulaşarak paketinizi ücretsiz kargo ile kapınızdan aldırtabilirsiniz.

•    Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda [email protected] adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya 0 532 330 58 77 no'lu telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.

  • Ürün iade ve Değişim için Aras Kargo karşı ödemeli olarak, Trada Bilişim ve Pazarlama A.Ş. adına Teşvikiye Mah. Şakayık Sok. No:35/2 Şişli İstanbul adresine gönderebilirsiniz.